Direct naarhoofdmenu / zoekveld

Sri Lanka, Colombo - champignonkwekerij

Met plannen voor een champignonkwekerij ging G.B. terug naar Sri Lanka. Eenmaal daar moest hij zijn plannen wijzigen en ontmoette hij haar!

G.B. profiteerde van de terugkeerregeling van IOM en stelde zijn bedrijfsplan op in samenwerking met de projectmedewerker in Den Haag.
 
Hij woonde al 10 jaar in Nederland maar slaagde er niet in om een verblijfsvergunning te krijgen. Omdat de dingen niet liepen zoals hij gehoopt had, besloot hij uiteindelijk terug te keren naar Sri Lanka.
 
In Nederland had hij plannen gemaakt om champignons te gaan kwekene. Met het geld dat hij van IOM ontving kocht hij een vriezer en nog wat andere dingen die nodig waren voor een champignonkwekerij. Eenmaal terug in Sri Lanka lukte het niet met het bedrijf, ondanks zijn enthousiasme en inzet, mdat hij helaas te weinig ervaring had.

 

Foto Sri Lanka groot

In de tussentijd ontmoette hij zijn vrouw waarmee hij een dochter heeft. Zijn vrouw ontpopte zich als slimme ondernemer.
 
Samen zijn ze nu eigenaar van een goedbezochte supermarkt en een kleinere detailhandel. Daarnaast hebben zij inkomsten uit de verhuur van een winkel die door familieleden geleid wordt.
Aan de teksten op deze website kunnen geen rechten worden ontleend
Zoeken
Uitgebreid zoeken